לפגישת ייעוץ חינם

עיצוב לובי

עולם עיצוב פנים הוא עולם רווי בסגנונות, צבעים, תקופות, מסורות ותרבויות. יש אינספור סוגים של עיצובים שניתן לעשות בכל מקום, החל מבתי מגורים, דרך משרדים ובתי עסק שונים ועד מבנים ציבוריים וחללים משותפים. וזאת, כאשר ברוב המבנים קיים לובי, מבואה, המקום הראשון אליו נכנס האדם בבואו לכל בנין. הלובי הוא כרטיס הביקור של המקום אליו הוא שייך, על כן הוא צריך להציג את מהות הפונקציה אותה הוא מייצג. סטודיו ד-קו מתמחה במתן שירותי אדריכלות ועיצוב פנים ומאמין כי כל עבודה צריכה להתחיל בהיכרות עם קהל היעד בחלל, כמו גם אופי החיים במקום, המטרה לשמה המקום מיועד והתקציב העומד לרשות השינוי המבוקש. לאחר מכן, ניתן להתחיל לתכנן ולעצב את המקום בצורה המדויקת ביותר תוך התחשבות בכל המדדים המדוברים. לפרטים נוספים על עיצוב לובי, וקביעת פגישת היכרות ראשונית, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

מה חשוב לשים דגש בעת עיצוב לובי?

  • קהל היעד וכמות האנשים העוברים בחלל – ההיערכות בהתאם לבחירת חומרים שיעמדו בעומס השימוש.
  • עבור מה משמש הלובי? – האם הלובי משמש למעבר? להמתנה? כניסה למשרד? מהו השימוש העיקרי שלו?
  • ריווח וזרימה – חשוב ליצור לובי, המאפשר תנועה תקינה ובטוחה בכל תרשים זרימה אפשרי – בין אם הוא לצרכי מעבר או המתנה.
  • כרטיס ביקור, הלובי הוא החלל הראשון בו פגש האדם אשר בדרכו לפגישה בתוך המבנה אליו נכנס. במילים אחרות, כל אשר נמצא בתוך הלובי, הוא זה שייצור את הרושם המתקבל בעיני הנכנס. על כן, חשוב להשקיע רבות ביצירת הרושם המתקבל – כדי לצור את הרושם הרלוונטי.
  • צבעים מתאימים – בהתאם לסוג המבנה בו מוקם הלובי, כך נבחר את הצבעים של המקום. אם מדובר, למשל, בלובי המתנה בכניסה למפעל/בניין משרדים מסוים, הרי שהמקום כולו יעוצב בצבעי העסק – ועל כן גם הלובי עצמו. אם מדובר בבניין מגורים, לרוב הקירות יהיו בצבע לבן בשילוב אלמנטים בצבעים שונים.
  • אלמנטים ופריטים כתוספות – לאחר תכנון ועיצוב הלובי בהתחשב לכל הגורמים ההכרחיים, לצד מתן תשומת לב מלאה לפתרון ולדרך העבודה, יש להוסיף פריטים מיוחדים המאפיינים את המקום – בכדי להעניק נשמה למקום.
  • בלובי מתקיימת תנועה רבה – הן של משתמשים הבאים לפקוד את המקום והן של אנשי תחזוקה וטכנאים; עובדים הנכנסים לעתים עם כלים עגלות וארגזים. בהתאם, יש להקפיד על שימוש בחומרים שמחד נראים טוב ומשרים אווירה נעימה ובאותה עת עליהם להיות חזקים ביותר – עם רמת שחיקה הגבוהה ביותר. כך יהיה קל לתחזק את המקום במינימום מאמץ והשקעה בתיקונים.

עיצוב לובי

 

עיצוב לובי – עם סטודיו ד-קו

מעוניינים לעצב לובי בכניסה למשרדכם או לבניין מגוריכם? אתם מוזמנים לפנות אל סטודיו ד-קו. סטודיו זה, בניהולו של ציון אסולין, מספק שירותי אדריכלות ועיצוב פנים לבתי מגורים, מבנים ציבוריים, משרדים ועוד.

לפגישת ייעוץ חינם

פרוייקטים נוספים שיעניינו אתכם

עיצוב לובי

עולם עיצוב פנים הוא עולם רווי בסגנונות, צבעים, תקופות, מסורות ותרבויות. יש אינספור סוגים של עיצובים שניתן לעשות בכל מקום,…

בניית מקווה

בניית מקווה היא משימה מאתגרת: מחד – יש לתכנן את המקווה כך שיתאים למטרה לשמה הוא נועד – חלל הטהרות…

ריהוט לבתי כנסת

בחירת ריהוט לבתי כנסת ובנייתו הינה משימה בעלת ערך ומשמעות רבה. החל מארון הקודש, בימת תפילה, תיבה אצל הספרדים, ספרייה,…

מובילים בקידום מובילים בקידום