לפגישת ייעוץ חינם

  נר תמיד

  נר תמיד הוא כינוי למנורה הדולקת באופן תמידי מעל או בצד ארון הקודש, זכר לנר התמיד שדלק בבית המקדש ולא כבה לעולם (מאש התמיד משכו אש להדלקת הנרות, מנורת שבעת הקנים, הדלקת הקטורת והדלקת המזבח, ובעת בהקרבת הקורבנות). לאורך השנים, התפתח המנהג להדליק נר תמיד גם בבית הכנסת – כאשר כיום הוא נקרא גם "נר המערבי". לנר התמיד אין מראה מחייב והוא מופיע בעיצוב המשתנה מבית כנסת לבית כנסת. אם אתם מחפשים נר תמיד בעיצוב ייחודי לבית הכנסת שלכם – פנו אל סטודיו ד-קו, בניהולו של האדריכל והאמן ציון אסולין. מומחה זה מתמחה במגוון פרויקטים של תכנון, עיצוב פנים ועבודות אדריכלות של בתים, משרדים, בתי כנסת, פריטי אמנות ויודאיקה.

   

  נר תמיד: ליצור עיצוב מרשים לפריט יודאיקה

  רבים מאתנו נוהגים לבקר בבית כנסת אחת לכמה זמן. בין אם הנכם דתיים, מסורתיים או חילוניים, ובין אם מדובר בחג, בשבת או שמא מדובר במעמד מרגש אחר – אין ספק שביקור בבית הכנסת יעורר בנו השראה, ויוסיף לנו ולחיינו הילה ייחודית.

  במקביל לכך, בעת הביקור בבית הכנסת, אנו נוכל גם ליהנות ממגוון פריטי יודאיקה מרשימים; יצירות אמנות לכל דבר ועניין – לאור העיצוב הייחודי שלהם. אחד מפריטים אלו הינו נר תמיד. נר זה דולק כל הזמן – כאשר מדובר, למעשה, באור היחידי הדולק במשך כל שעות היממה. כמו כן, נר זה מעורר זיכרון של אש התמיד שדלקה בבית המקדש.

  בהתאם, כדי שגם המתפללים בבית הכנסת שלכם יוכלו ליהנות מיופיו של נר התמיד, ומעיצובו המרשים המותאם לארון קודש כנדרש, מומלץ לפנות אל האמן והאדריכל ציון אסולין.

  נר תמיד

   

  נר תמיד – יצירתיות משולבת בעבודה מוקפדת

  נר התמיד, הקרוי גם "הנר המערבי" על שם מיקומו של נר התמיד במנורת המקדש, שינה את מראהו לאורך השנים האחרונות – וכיום הוא מגיע במגוון סגנונות ועיצובים מרשימים ביותר. אם הנכם מתעניינים בעיצוב נר תמיד – פנו אל סטודיו ד-קו. שירותיו של סטודיו זה יענו על מלוא דרישותיכם תוך שימוש ביצירתיות, תכנון מוקפד וסטנדרט עבודה חסר פשרות.

  לפגישת ייעוץ חינם

   פרוייקטים נוספים שיעניינו אתכם

   ארונות קודש מעוצבים

   ארונות קודש מעוצבים הינם חלק בלתי נפרד בכל בית כנסת, כאשר העיצוב הייחודי שלהם יתרום רבות לנראות המקום ולאופיו. על…

   בניית מקווה

   בניית מקווה היא משימה מאתגרת: מחד – יש לתכנן את המקווה כך שיתאים למטרה לשמה הוא נועד – חלל הטהרות…

   מובילים בקידום מובילים בקידום