לפגישת ייעוץ חינם

  פרויקטים חדשים בירושלים

  ירושלים משלבת בתוכה אתרים עתיקים, מקומות קדושים לשלוש הדתות ומשרדי ממשלה, אך אינה קופאת על שמריה ומקדמת פרויקטים חדשים בירושלים ובסביבותיה. העירייה והממשלה מעודדים את הפרויקט הלאומי לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה תמ"א 38. כמו כן, העירייה מעודדת פרויקטים של פינוי בינוי היכן שאין עניין של שימור. בנוסף, העירייה מקדמת בעצמה שינויי תב"ע לרחובות שלמים, בשכונות עתיקות היכן שהיה נהוג בניה של שלוש עד ארבע קומות. כיום אפשר בהרבה מהן למצוא רחובות שלמים שעוברים תהליך של תוספת קומות. העיר ירושלים, בירת ישראל, היא מוקד מרכזי המושך אליו מבקרים רבים מהארץ ומחוצה לה והיא משלבת בתוכה מרכזי תיירות, בילוי, אירועים, פסטיבלים ואירועי ספורט. בשנים האחרונות העיר הפכה למוקד של בניה חדשה ומתוכננים בה מרכזי בילוי ובנייני מגורים. חוק העזר העירוני, הקובע כי יש לעשות שימוש באבן לחיפוי קירות חיצוניים בעיר לקבלת מראה אחיד, אינו גורע מיופייה או מהיכולת לגוון בבניה. את האבן ניתן למצוא בסגנונות שונים – עתיקים או מודרניים – בצבעים שונים ובגדלים שונים המתאימים לעיצוב הנבחר למבנה החדש. הטיפול בדירה השוכנת בעיר העתיקה או בדירה הנמצאת בשכונת לוויין בירושלים נושא מאפייני בניה שונים לחלוטין. וזאת כאשר הפתרונות מחייבים טיפול שונה בכל אזור. סטודיו דֶ-קַו,  אדריכלים ומעצבי פנים המתמחים בתכנון ועיצוב מבני ציבור, דירות, בתים ודירות בעיר העתיקה הדורשים טיפול מול ראשויות, לצד ידע והבנה בחומרים וטכניקות עבודה המיוחדים לאזור מרחבי דיור ועוד.

   

  פרויקטים חדשים בירושלים – לבחור את העיצוב שלכם

  ניתן למצוא לא מעט פרויקטים חדשים המתוכננים בירושלים, וכל שנותר לכם הוא להבטיח את הדירה החדשה שלכם עם העיצוב והתכנון המתאימים לכם. סטודיו ד-קו, בראשות ציון אסולין, ילווה  אתכם בבחירת הפרטים שייצרו בסופו של דבר את הבית שתמיד רציתם. וזאת, תוך תכנון מוקפד ומדויק עבורכם, ניצול כל חלל באופן מקסימאלי עם אפשרות לתחזוקה מינימאלית והישרדות החומרים והרהיטים בפגעי הזמן. שיתוף פעולה זה יתבסס על בחירתם של מספר פרטים מרכזיים:

  • ריצוף וחיפויי קירות.
  • תכנון וארגון החלל כך שיהיה נעים וזורם, טיפול בקירות ומחיצות.
  • עבודות גבס.
  • נישות ומדפים.
  • צבע לקירות.
  • רהיטים.
  • מטבח ונגרות מותאמת.
  • חלונות, תריסים ו-ווילונות.
  • מערכת חשמל מתקדמת ובטוחה יותר.
  • מערכת תאורה חסכונית ומודולרית הנותן אפשרות לתפקד בכל מיני מצבים שונים ויצירת אווירה בלחיצת כפתור.
  • כיורים, כלים סניטריים ומקלחונים.
  • טקסטיל והלבשת הבית.
  • אומנות וחפצי נוי.
  • רסטורציה של מעטפת בניין, בעיקר פיתוח אלמנטים המיוחדים עבור הבית שלכם, המקנים לבית אותנטיות ואווירה שייחודית למשפחה ולא בית שהועתק ממגזין. הנשמה של הבית.

   

  פרויקטים חדשים בירושלים – הופכים חלום למציאות

  ראיתם פרויקטים חדשים בירושלים? בחרתם דירה שתתאים לתקציבכם, לטעמכם ולדרישותיכם? כעת, רצוי שבית המגורים יהיה כזה שיתאים לעיצוב לפי טעמכם האישי, שתרגישו נינוחים כשתגיעו אליו. יש אפשרויות רבות לעיצוב, ובהתאם תהליך העבודה עשוי להיות מבלבל. הדבר הנכון לעשות הוא לקבוע פגישה עם אדריכל/ מעצב פנים המכיר את הבניה המיוחדת בכל אזור בירושלים. אנחנו כאן לעשות מעט סדר ברעיונות, להבין את הצרכים ואת האפשרויות. תכנון אדריכלי, עיצוב פנים בירושלים , עיצוב רהיטים מיוחדים, הוצאת היתרי בניה לתוספות בניה, הוצאת תכניות עבודה הכוללות פיקוח על העבודה. כל זאת ועוד תוכלו לקבל אצל סטודיו דֶ-קַו, בראשות ציון אסולין. סטודיו זה מכיר את העיר ואת שכונותיה, את אפשרויות התכנון והעיצוב ואת הכדאיות הפרקטית. צוות המעצבים שלנו יודע להפוך את הרעיונות והחלומות שלכם למציאות בתקציב שתבחרו ובמקצועיות ללא פשרות. פנו אלינו לקבלת ייעוץ מהמומחים של ירושלים.

  פרויקטים חדשים בירושלים

  פרוייקטים נוספים שיעניינו אתכם

  ארונות קודש מעוצבים

  ארונות קודש מעוצבים הינם חלק בלתי נפרד בכל בית כנסת, כאשר העיצוב הייחודי שלהם יתרום רבות לנראות המקום ולאופיו. על…

  בניית מקווה

  בניית מקווה היא משימה מאתגרת: מחד – יש לתכנן את המקווה כך שיתאים למטרה לשמה הוא נועד – חלל הטהרות…

  מידע נוסף בנושא


  מובילים בקידום מובילים בקידום