לפגישת ייעוץ חינם

  עיצוב לובי

  עיצוב לובי הפך בשנים האחרונות לתחום בעל חשיבות רבה בעולם הנדל"ן. חברות בניה, יזמים ורוכשי הדירות מכירים בעובדה שהלובי הוא כרטיס הביקור של הכניסה לבניין, והנתון משפיע ביותר על האווירה והיוקרה שלו. השקעה בעיצוב הלובי מעלה את ערך הדירות ויוצרת רושם ראשוני חשוב ומשמעותי בעת המכירה. אין בניין דירות הנבנה כיום בלי התייחסות לחלל הלובי. בשנים האחרונות, עם תנופת אף שיפוץ הבניינים הישנים, כגון תכנית תמ"א 38 ופינוי-בינוי, מתייחסים במסגרת השיפוץ לחלל הלובי כמהווה ערך מוסף לשדרוג המבוקש. חשיבות האסתטיקה והנראות של הבניין קיבלה משנה תוקף, והיא נבחנת לא רק בעיצוב הדירות בבניין, אלא גם בהשקעה של היזם בלובי. לשם כך לצוות המעצבים שלנו בסטודיו דֶ-קַו, עיצוב פנים בירושלים קיים רקע וניסיון רב בעיצוב חדרי לובי שעושים את הכניסה שלכם לבניין למרשימה ואלגנטית.

   

  עיצוב לובי – הרושם כן קובע

  הלובי בבנייני מגורים מהווה חלק משמעותי בחוויית המגורים, כל הנכנס למבנה דייר או אורח, עובר דרך חלל זה וזה מקנה לו חשיבות טיפולית – הן ככרטיס ביקור של המבנה והן בשל השחיקה הרבה  בשל מעבר כללי לכלל המשתמשים בבניין.

  יזמים, כמו גם דיירי הבניין, מוכנים להשקיע בעיצובו לא מעט. חוק תכנון הבניה מ-1974 קובע חובה להתקין מעלית בכל בניין הגבוה מארבע קומות, וזה משליך על הצורך לעצב מבואה עם גישה למעלית, כשהדרך אליה וההמתנה בה יוצרות שהייה שהופכת את הלובי להרבה מעבר לכניסה.  המעלית עצמה מהווה מפגש בין דיירי הבניין וחשוב לעצב ולתכנן אווירה נעימה. לובי קטן או גדול יקבע את מגוון הפריטים והעיצוב, אך בכל מקרה – הרושם הוא בפרטים:

  • חיפוי קירות בחומרים מחד יפים המשדרים הדר ומאידך חזקים לעמוד בפגעי הזמן וקלים לתחזוקה שוטפת.
  • ריצוף שיש או גרניט פורצלן.
  • צבע קירות משדר אוויה נעימה ומזמינה עם עמידות גבוהה בשחיקה.
  • תקרה עמידה ומכילה את הפונקציות של חלל מודרני.
  • תאורה חסכונית ומעוצבת.
  • פינת ישיבה מהודרת ונוחה.
  • במידה וישנם חלונות, רצוי לדאוג לשילוב בים פנים הלובי לחצר הבניין.
  • מראה המאפשרת להסתדר ביציאה או בכניסה.
  • צמחייה בעציצים גדולים או בכדים. ורצוי להכין מערכת השקיה אוטומטית.
  • פריטי אומנות התלויים על הקירות, המקנים ערך תרבותי לעובר בלובי.
  • הקפדה על ניקיון, אסתטיקה, מיזוג וריח נעים.

   

  עיצוב לובי – ככרטיס הביקור של הבניין

  ישנם היום לא מעט מגדלי מגורים שבהם שומר בקבלה – וזאת, כאשר הלובי מעוצב בהוד ובהדר.

  ישנן כניסות המבוקרות ונשמרות על ידי אמצעי הבטחה דיגיטאליים הכוללים כרטיס חכם ומצלמות אבטחה. אמצעים אלה מדרבנים את המשתמשים להתנהג יפה ולהימנע מפגיעה בערכים האסתטיים שהשקיעו כלל הדיירים. עם זאת, גם בבניינים בהם הלובי צנוע יותר וללא שומר, השטחים הציבוריים, עיצובם והשמירה עליהם מעידים על האווירה בבניין ובין דייריו. אנו בסטודיו דֶ-קַו, בראשות ציון אסולין, מתמחים ביצירת התאמה בין אופי הבניין, גודלו, מיקומו והאווירה שמבקשים ליצור בו. בין אם הבחירה היא בקו צעיר וצבעוני או במראה קלאסי ומהודר, עיצוב לובי צריך לגלם את פוטנציאל הבניין ולהתאים לאופיו. פנו אלינו לפגישת ייעוץ להתאמת העיצוב הרצוי לבניין שלכם.

  אצלנו גם ניתן להזמין: פסלים, מיצבים, פסיפס, ריהוט אמנותי, גוף תאורה אמנותי ועוד. הכול כדי להקנות אופי מיוחד ומקורי ללובי.

   

  עיצוב לובי

  פרוייקטים נוספים שיעניינו אתכם

  ארונות קודש מעוצבים

  ארונות קודש מעוצבים הינם חלק בלתי נפרד בכל בית כנסת, כאשר העיצוב הייחודי שלהם יתרום רבות לנראות המקום ולאופיו. על…

  בניית מקווה

  בניית מקווה היא משימה מאתגרת: מחד – יש לתכנן את המקווה כך שיתאים למטרה לשמה הוא נועד – חלל הטהרות…

  מידע נוסף בנושא


  מובילים בקידום מובילים בקידום