לפגישת ייעוץ חינם

  אדריכלות ועיצוב פנים של מבנה משרדים

  אדריכלות למבני ציבור אינה שונה במהותה מתכנון בתים פרטיים, אלה וגם אלה נדרשים להתחשב באופי העיצוב הרצוי, בצרכים, בפרקטיות השימוש במקום, בתכנון נכון של אור, חלל ואסתטיקה. בעוד תכנון דירה צריך להתאים למשתמשים ספציפיים, מבנה ציבור מזמן בין קירותיו קהלים מגוונים. במילים אחרות, בדירה ישנם משתמשים עיקריים הקובעים את הצרכים ואת מידת הסדר והניקיון, לעומת מבנה ציבור בו דברים אלה נקבעים לפי הפרשנות של האדריכל או המעצב ובהתאם לאתגר, המאפיינים ופונקציית המבנה. מבני ציבור מיועדים לעמוד על תלם עם תכנונם ועיצוב פנים משרדים לאורך שנים רבות – ולשמש קהל רב לפרק זמן ממושך. וזאת, כאשר דרגת השימוש והשחיקה הגבוהה מצריכה מענה הולם. בסטודיו דֶ-קַו אנו מתחילים כל פרויקט בכניסה לעובי הקורה של צרכי המשתמש ובהתאם לכך התכנון של המבנה: על מנת להבין לעומקם את הצרכים השונים – של המבנה ושל הלקוח כאחד, כיוון שתכנון נכון מתחיל בהבנה עמוקה של האתגרים העומדים בפני המתכנן.

   

  נקודות המפתח של אדריכלות מבנה משרדים ועיצוב פנים של משרדים

  • הבנת צביון המקום ומטרתו.
  • אופי קהל המשתמשים במבנה (קבוע/ אורח/ מבקר/ נותני שרות).
  • התאמה לסביבה הגיאוגרפית, התכנונית והעירונית.
  • איכות הסביבה – בניה ירוקה מתמקדת בצמצום תשומות האנרגיה, המים ומשאבים נוספים הדרושים להקמת מבנים והפעלתם. בכך, היא תורמת לצמצום הנזקים הסביבתיים הקשורים בבניה ובתפעול של מבנים. בנוסף, בניה ירוקה מייצרת סביבת פנים בריאה ונעימה המקטינה תחלואה של המשתמשים ומגדילה פרודוקטיביות. לאור כל זאת, הולכת וגוברת בישראל ההתעניינות בבניה ירוקה, מרמת הממשלה והרשויות המקומיות ועד לרמת היזמים והצרכנים.
  • חיסכון בחשמל ותאורה מתאימה.
  • שילוב טכנולוגיה עכשווית – הבנת הצרכים הטכנולוגיים של המבנה והיערכות מבחינת פריסת החשמל ורשתות הקשר.
  • ובעיקר, הקניית אווירה אשר תיתן משמעות לקהל העובדים והמשתמשים במקום, כך שירגישו כי המעסיק מכבד אותם בסביבת עבודה; סביבת עבודה שלא שמה דגש רק על העבודה אלא גם על רווחת העובד. אין ספק, הקניית סביבה המעודדת עבודה באווירה נוחה ונעימה הוכיחה כתורמת לפריון העבודה כמו גם לקשרים אנושיים נעימים באינטראקציה בין העובדים.
  • נגישות – על פי החוק בישראל, כל בניין ציבורי חדש מחויב להיות נגיש לאנשים עם מוגבלות החל מ-1 באוגוסט 2009.

   

  אדריכלות ועיצוב פנים של מבנה משרדים – המפתח הוא בתכנון

  סטודיו דֶ-קַו בראשות ציון אסולין, אדריכל ומעצב פנים בירושלים מספק שירותי אדריכלות למבנים ציבוריים, מבני משרדים הכוללים תכנון יסודי ומקיף של המבנים מסוגים שונים ולמטרות שונות. אנו עוסקים בשיטת אדריכלות המתבססת על הבנת הצרכים של המבנה והקהילה העתידה לעשות בו שימוש. אנו מתייחסים לעיצוב בפנים ברצינות רבה, מתוך כבוד למשתמשים כמו גם להקניית ערכים נוספים של אווירה משמעות ויצירת הזדמנויות לשיתופי פעולה אפקטיביים בין העובדים. להזמנת שירות אדריכלות, פנו לסטודיו דֶ-קַו המתמחה באדריכלות למבני ציבור. אנו בעלי ניסיון רב בתכנון מבנים שונים ובשיתוף פעולה עם יזמים. וזאת, לצד גמישות ומתן פתרונות מקצועיים לדרישות הפרויקט. גם אם מדובר בפרויקט הדורש יוקרה וחדשנות, וגם אם זהו מבנה קהילתי המציע פשטות ונוחיות, אנו נדע להציע את התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים בהתאם לרוח המקום ולצרכיו. פנו אלינו לקביעת פגישה וייעוץ.

  אדריכלות ועיצוב פנים של מבנה משרדים

   

   

   

   

  פרוייקטים נוספים שיעניינו אתכם

  ארונות קודש מעוצבים

  ארונות קודש מעוצבים הינם חלק בלתי נפרד בכל בית כנסת, כאשר העיצוב הייחודי שלהם יתרום רבות לנראות המקום ולאופיו. על…

  בניית מקווה

  בניית מקווה היא משימה מאתגרת: מחד – יש לתכנן את המקווה כך שיתאים למטרה לשמה הוא נועד – חלל הטהרות…

  מידע נוסף בנושא


  מובילים בקידום מובילים בקידום